• header-logo
  Adres :

  Gölbaşı / ANKARA

 • header-logo
  Yardım :

  Gölbaşı / ANKARA

 • header-logo
  Çalışma Saatlerimiz :

  Pazartesi-Cuma : 09:00 - 18:00

Ankarakreatif

Sıkça Sorulan Sorular

Biz verdiğimiz hizmetleri kısaca “Dijital Çözümler” olarak adlandırıyoruz. Dijital dünya ile ilgili hemen her konuda sizlere destek vermeye hazırız. Gerek kendimiz gerekse iş ortaklarımız ile 7 gün 24 saat işimizin başındayız.


Web sitesinizi teslim edildikten sonra 1yıl boyunca bizim konrolümüz altındadır.Yedekleme,küçük revizyonlar ve anlık problemler mümkün olduğu kısa sürede çözümlendirilir.Bunlar için ayrıca ücret talep edilmez.


Web sitesi ve kurumsal kimlik çalışmaları için teklif edilen fiyatın %30 peşin alınır. Kalan kısmı iş tesliminde peşin olarak alınır. Sosyal medya yönetim işi için aylık olarak ücret tahsil edilmektedir. Verilen hizmet sonraki ayın ilk haftası tahsil edilir.


Yönettiğimiz sosyal medya hesapları için günün önemine göre nitelikli görseller oluştumaktayız. Yönettiğimiz hiç bir sosyal medya hesabından sahibinin görüşü alınmadan herhangi bir yorum yayınlanamaz.


Hayır değil. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan ücretli reklamlar firma yetkilisinden önceden onayı alınarak başlatılır ve aylık olarak ücretlendirilir.


Piyasada bulunan takipçi satın alma sitelerinden satın aldığınız takipçilerin %90'ı bot'dur. Yani gerçek kullanıcı değildir. Bizler takipçi satışı yapmıyoruz. Size de bu tür sitelerden takipçi satın almanızı önermiyoruz.


Elbette. Ancak bu sektörden sektöre, hatta üründen ürüne ciddi farklılıklar göstermektedir. Bu farklılardan dolayı ortalama 4-6 ay içerisinde alabileceğimiz sonuçlar bazen 6-8 aya kadar uzayabilmektedir.

Bir web sitem var, web sitemi revize ediyor musunuz?